,

Zalety szczotkowania ciała

ZALETY SZCZOTKOWANIA CIAŁA

Twoje ciało jest w stanie tracić 0,5 kg toksyn dziennie. Szczotkowanie ciała znacznie sprzyja temu procesowi.

Drewniana szczoteczka ELEMIS z włosiem z kaktusa przywraca prawidłowe krążenie. Zwiększa przepływ limfatyczny podczas usuwania martwego naskórka. Codzienne szczotkowanie na sucho przed kąpielą zwiększa jędrność skóry i ją tonizuje. Znacznie zmniejsza obszary zajęte cellulitem. Nie tylko Twoje ciało wygląda lepiej, ale Twój poziom energii i Twoja odporność wzrasta. Dodatkowo pomaga pozbyć się wrastających w skórę włosów.

Szczotkowanie należy rozpocząć od  spodu stóp ruchem lekko pociągającym w górę zgodnie z przepływem  krwi do serca. Szczególną uwagę poświęcić należy obszarom, gdzie skóra jest sucha i zajęta cellulitem.  Pamiętać należy aby nie szorować skóry szczotką! Po zakończeniu szczotkowania należy wziąć prysznic używając ELEMIS Sharp Shower Body Wash. Na oczyszczone i suche ciało zastosuj Cellutox Active Body Oil, skupiając się na brzuchu i plecach, aby pobudzić układ trawienny.

Oczekiwany efekt uzyskasz stosując jedynie szczotkę ELEMIS Body Brush, która ma naturalne włosie z kaktusa. Po każdym użyciu szczotkę należy spryskać  Tea Tree SOS Spray aby na długo zachować jej skuteczność.  Już po kilku dniach używania tej szczoteczki zaobserwujesz, że Twoja skóra staje się łagodniejsza i ma bardziej równą strukturę. Ta prosta metoda na długo przywróci wewnętrzną i zewnętrzną równowagę Tobie i Twojemu ciału..

SHARP-SHOWER-BODY-WASH_100_V02_CMYK TEA TREE SOS SPRAY_V01 (2) CELLUTOX ACTIVE BODY OIL_100_V01_cmyk (2)