Dermaroller i żelazko ujędrniające

Derma Roller za pomocą miniaturowych igieł nakłuwa skórę wytwarzając mikroskopijnej wielkości kanaliki. Te mikrouszkodzenia inicjują i przyspieszają proces wytwarzania kolagenu i elastyny, opóźniając starzenie się skóry oraz zwiększają przenikanie do skóry właściwej substancji odżywczych, które aplikujemy. Podstawowym zadaniem urządzenia jest usunięcie martwego naskórka i rozluźnienie połączeń między jego komórkami z jednoczesnym pobudzeniem żywych warstw skóry. Prowadzi to do wzrostu przepływu krwi w skórze i pobudzenia fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny. Każdy kolejny zabieg stopniowo spłyca blizny. Wszystkie, nawet najdrobniejsze uszkodzenia naskórka aktywują proces samoodnowy. Wraz z wiekiem maleje zdolność do samoodnowy skóry, co można zauważyć np. po wolniej gojących się ranach. Regularne przeprowadzanie mikroperforacji naskórka jest bezpiecznym sposobem na stymulację regeneracji skóry, czego efektem jest zagęszczenie się skóry.

Żelazko ujędrniające stymulacja skóry za pomocą Rollera pozwala na odbudowę uszkodzeń w warstwie skóry właściwej oraz zwiększenie syntezy kolagenu. Pozwala to na znaczne spłycenie zmarszczek, poprawę jędrności i kolorytu skóry. Zwiększa grubość skóry o około 8%, co czyni ją skuteczną i innowacyjną terapią przeciwzmarszczkową.
Zabiegi połączone razem sprawią ze twoja skórę będzie jędrniejsza, gładsza i nawet do paru cm możesz zgubić. Zapraszamy do rezerwacji zabiegów.