Nowość w naszym salonie, i również w Trójmieście to Igłoterapia estetyczna.

Nowość w naszym salonie, i również w Trójmieście to Igłoterapia estetyczna.

Jest to zabieg wpływający na napięcie tkanek w obrębie twarzy i głowy, również podnoszący napięcie skóry czego efektem będzie wygładzenie zmarszczek. Przez zastosowanie igieł i wywołanie kontrolowanego stanu zapalnego pobudzone zostają produkcje kolagenu i elastyny.

Pracujemy na mięśniach mimicznych przez co jesteśmy w stanie poprawić owal twarzy, wygładzić czoło, zmniejszyć kurze łapki, poprawić jakość i koloryt skóry. Jeszcze wiele innych efektów jesteśmy w stanie osiągnąć.

Chcesz wyglądać pięknie i młodo?
To ja czekam na ciebie i razem będziemy pracować na najlepsze efekty.

Już od poniedziałku ruszą zapisy na zabiegi.

Wejdź w booksy i zapisuj się
https://booksy.com/pl-pl/100376_laurel-spa_salon-kosmetyczny_20383_gdansk

Czemu zmarszczki pojawiają się na twarzy a nie na placach czy brzuchu?

– Mięśnie szkieletowe czyli te np. na plecach czy brzuchu swoje przyczepy rozpoczynają i kończą od kości. Najbardziej znany mięsień to mięsień czworoboczny inaczej zwanym mięśniem kapturowym. Pokrywa prawie wszystkie mięśnie karku, szyi i większą część pleców. Jego przyczepy znajdują się na kości potylicznej, więzadle karkowym, wyrostkach kolczystych kręgu C7 i wszystkich kręgach piersiowych. Druga część przyczepu to wyrostek barkowy, grzebień łopatki i koniec barkowego obojczyka.
– Więc jak wspomniałam mięsień kapturowy biegnie od kości do kości tak jak wszystkie mięśnia szkieletowe.
Inaczej sprawa ma się z niektórymi mięśniami szyi i całej twarzoczaszki. Mięśnia te przyczepiają się jednym końcem do kości a drugim do skóry np. platyzma inaczej mięsień szeroki szyi lub przyczepiają się tylko i wyłącznie do skóry np. mięsień okrężny ust.
– Zmarszczka mimiczna nie jest spowodowana jedynie wiotczeniem skóry lecz w większej mierze skróceniem się włókien mięśniowych. To powoduje że odległość początkowa i końcowa mięśni zmniejsza się i ciągną za sobą skórę w efekcie dając nam zmarszczki i bruzdy.

Zarezerwuj termin juz dziś na www.moment.pl/laurel-spa

Dermaroller i żelazko ujędrniające

Derma Roller za pomocą miniaturowych igieł nakłuwa skórę wytwarzając mikroskopijnej wielkości kanaliki. Te mikrouszkodzenia inicjują i przyspieszają proces wytwarzania kolagenu i elastyny, opóźniając starzenie się skóry oraz zwiększają przenikanie do skóry właściwej substancji odżywczych, które aplikujemy. Podstawowym zadaniem urządzenia jest usunięcie martwego naskórka i rozluźnienie połączeń między jego komórkami z jednoczesnym pobudzeniem żywych warstw skóry. Prowadzi to do wzrostu przepływu krwi w skórze i pobudzenia fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny. Każdy kolejny zabieg stopniowo spłyca blizny. Wszystkie, nawet najdrobniejsze uszkodzenia naskórka aktywują proces samoodnowy. Wraz z wiekiem maleje zdolność do samoodnowy skóry, co można zauważyć np. po wolniej gojących się ranach. Regularne przeprowadzanie mikroperforacji naskórka jest bezpiecznym sposobem na stymulację regeneracji skóry, czego efektem jest zagęszczenie się skóry.

Żelazko ujędrniające stymulacja skóry za pomocą Rollera pozwala na odbudowę uszkodzeń w warstwie skóry właściwej oraz zwiększenie syntezy kolagenu. Pozwala to na znaczne spłycenie zmarszczek, poprawę jędrności i kolorytu skóry. Zwiększa grubość skóry o około 8%, co czyni ją skuteczną i innowacyjną terapią przeciwzmarszczkową.
Zabiegi połączone razem sprawią ze twoja skórę będzie jędrniejsza, gładsza i nawet do paru cm możesz zgubić. Zapraszamy do rezerwacji zabiegów.